امروز برابر است با :30 تیر 1403

تبلیغات

مجموعه و گروه تبلیغاتی سایت بانک مقالات مهندسی برق ایران مفتخر است به عنوان بزرگترین سایت فارسی در زمینه مهندسی برق پذیرای محصولات شرکت های فعال ( داخل و خارج از کشور)جهت معرفی بازاریابی و فروش باشد.
ما محصولات و خدمات شرکت ها را با شیوه های تبلیغات مختلف معرفی بازاریابی و حتی در صورت تمایل امکان فروش را هم فراهم میکنیم.
با سفارش اگهی در این سایت محصول یا خدمات شما به بیش از 20000 بازدید کننده تخصصی روزانه نمایش داده می شود. و امکان فرستادن 1000 بازدید کننده روزانه برای سایت شما هم با این تبلیغات می باشد.
امکان فرستادن ایمیل تبلیغاتی به بیش از 10000 اعضای سایت امکان پذیر می باشد. همچنین این سایت امکان معرفی تبلیغات و بازاریابی حرفه ای محصولات شما را به شرکت ها، موسسات، دانشجویان، اساتید دانشگاهی و کلیه مجموعه های فعال در صنعت برق و الکترونیک را دارا می باشد.
به این صورت که برای محصولات یا خدمات و یا سایت شما تبلیغات با ایمیل انجام می شود و ما تا فروش محصولات به شما یاری خواهیم رساند.
جهت اطلاع مشتریان از میزان بازدید اگهی و یا تعداد کلیک بر روی آگهی و همچنین دیگر آمار مورد نیاز؛ یک پنل مدیریت تبلیغات به هر مشتری اختصاص داده می شود.

چگونگی نمایش آگهی دربانک اطلاعات مهندسی برق
بنرها و تصاویر تبلیغاتی و یا متن تبلیغاتی یا رعایت استانداردهای لازمه و با توجه به تعداد نمایش درخواستی توسط مشتری و در طول شبانه روز در بالا یا پایین و یا سمت چپ سایت نمایش داده می شود.لازم به ذکر است که تعداد آگهی نمایش داده شده توسط ما بیش از تعداد تعریف شده میباشد تا احتمالا نواقصی که ممکن است در عدم نمایش کامل آگهی (مانند قطع دسترسی کاربر به اینترنت) ایجاد شده را نیز پوشش دهد.

انواع آگهی های تبلیغاتی

این فهرستها گروههای گوناگون تبلیغات و بهای آنها را نمایش میدهند, برای خرید تبلیغات در سایت روی لینک مورد نظر کلیک کنید:

نام گروه  توضیحات تعداد قیمت لینک خرید
A : نمایش بنر تبلیغاتی بالای صفحه بنر تبلیغاتی شما در بالای سایت به کلیه کاربران قسمت های مختلف سایت نمایش داده می شود.
بدون محدوديت
تعداد نمایش
سفارش
B : نمايش بنر تبليغاتي پائين صفحه بنر تبلیغاتی شما در پايين سایت به کلیه کاربران قسمت های مختلف نمایش داده می شود.
بدون محدوديت
تعداد نمایش
سفارش
C : كليك روي بنر تبلیغاتی بالای سایت نمایش متن تبلیغاتی شما به صورت نامحدود تا به حد نصاب رسیدن میزان کلیک (ارجاع به سایت شما) خریداری شده حداقل میزان سفارش 100 کلیک معادل 20000 تومان
بدون محدوديت
تعداد کلیک
سفارش
D : كليك روي بنر تبلیغاتی پائين صفحه نمایش بنر تبلیغاتی شما به صورت نامحدود تا به حد نصاب رسیدن میزان کلیک (ارجاع به سایت شما) خریداری شده. حداقل میزان سفارش 100 کلیک معادل 20000 تومان
بدون محدوديت
تعداد نمایش
سفارش
E : تبليغات متني بر حسب تعداد نمايش عنوان و متن تبلیغ شما در سمت چپ سایت نمایش داده می شود پرداخت هزینه تبلیغات بر اساس تعداد نمایش آگهی شما هر 1000 بازدید 3 هزار تومان
بدون محدوديت
تعداد کلیک
سفارش
F : تبلیغات متنی بر حسب تعداد كليك نمایش متن تبلیغاتی شما به صورت نامحدود تا به حد نصاب رسیدن میزان کلیک (ارجاع به سایت شما) خریداری شده حداقل میزان سفارش 100 کلیک معادل 20000 تومان
بدون محدوديت
تعداد نمایش
سفارش
G : فرستادن ایمیل تبلیغاتی برای اعضای سایت در حال حاضر بیش از 13000 نفر عضو دائمی سایت می باشند و ایمیل تخصصی شما به مدت 6 ماه هر 2 هفته یک بار برای اعضا فرستاده می شود. (مجموعا 156000 ايميل)
6
ماه
سفارش

نحوه پرداخت

سفارشات خود را برای ایمیل زیر ارسال نمایید.

email: enteha@gmail.com