طب الکترونیکی

0
2563

طب الکترونیکی، ترکیبی از فناوری پیشرفته کامپیوتر درمانهای مکمل است، که می‎توان آن را شیوه‎ جدیدی برای تشخیص درمان نارسائیهای انرژی در بدن دانست.
طب الکترونیکی، از داروها و روشهای طبیعی درمان از قبیل «داروهای هومیوپاتی»، «گیاهان داروئی چینی» و غیره و ترکیب آنها با رنگ، نور و صدا در یک قالب الکترونیکی به نام قرص الکترونیکی (e-Pill) استفاده می‎کند که می‎توان آن را توسط یک کامپیوتر شخصی پخش کرد یا در تلویزیون مانند یک فیلم تماشا کرد. بدین ترتیب آنچه می‎بینید و می‎شنوید، یک داروی الکترونیکی است. هر قرص الکترونیکی چند رسانه‎ای، یا مالتی‎مدیا، منحصر به فرد بوده و پس از تشخیص کامل وضعیت فرد، براساس یک نمونه از بافت بدن بیمار مانند یک تار موی او، ساخته می‎شود. این نوع بافت برای سنجش وضعیت سلامتی بیمار از طریق کنترل علائم حیاتی تمام اعضاء و عملکرد سوخت و ساز بدن و و حساسیت‎ها و سوء تغذیه مورد استفاده قرار می‎گیرد. میزان شفابخشی هر قرص الکترونیکی نسبت به نیاز هر بیمار متفااوت بوده و ممکن است ترکیبی از داروهای مکمل را شامل شود.
طب الکترونیکی برای کودکان ایده‎آل است. زیرا بدون عوارض جانبی بوده و تماشای آن نیز لذت بخش است. به علاوه، این روش برای کودکانی که در مقابل قرص‎ها و انواع داروها مقاومت می‎کنند و به هنگام انتظار در مطب جار و جنجال به راه می‎اندازند، کاملا ایده‎ال است.

چرا طب الکترونیکی تا این حد قدرتمند است؟

– درمان الکترونیکی از آن جهت قدرتمند است که چند روش درمان شناخته شده طبیعی و غیرطبیعی را درون یک سیستم کامل پیوند می‎دهد، مثل داروهای هومیوپاتی، گیاهان چینی، بلورها و مواد معدنی، روشهای الکترونیکی پیشرفته، درمان با رنگها و جواهرات. درمان با صوت، تشخیص مواد غذایی و ویتامین، بررسی حساسیت‎ها و سموم بدن.
– این روش کاملا به نیازهای بدن بیمار بستگی دارد و با نظریه یک قرص برای همه مخالف است.
– ترکیبی از داروهای مختلف در هر زمان قابل تجویز است.
– مقدار داروهای تجویز شده در هر قرص در مقایسه با روشهای دیگر، بیشتر است. مثلا ممکن است بیمار، ۳۰ داروی متفاوت را در یک قرص الکترونیکی، دریافت کند. به همین دلیل، این روش (یک دارو در هر قرص) در گذشته همیشه، پرهزینه‎أی بوده است.
– طبابت الکترونیکی شیوه‎های جدید درمان با با رنگ، نور و صوت را که قبلاً در دسترس نبودند، ارائه می‎کند.
– طب الکترونیکی درمانهای غیرتهاجمی را برای بزرگسالان، کودکان و حیوانات، فراهم می‎کند.
– برای اولین بار، دارویی در یک قالب الکترونیکی فراهم می‎شود که می‎توان آن را در اینترنت تجویز کرد. بسیاری از مردم به پزشکان غیرسنتی مراجعه می‎کنند، چون از پزشکان عادی نتیجه مطلوبی نمی‎گیرند. با استفاده از این فناوری جدید ما می‎توانیم به ریشه مشکلات و نحوه درمان آنها پی ببریم طب الکترونیکی، در مداوای موارد متنوعی از بیماریهایی که معمولاً‌با روشهای سنتی هومیوپاتی،‌ داروهای گیاهی و طب سوزنی مداوا می‎شوند، موفق بوده است.
مرکز طب الکترونیک، هم اکنون، اولین آزمایش Online دنیا را با تمرکز بر نیازهای زنان در حیطه‎های PMS (نشانه‎های جسمی و روحی پیش قاعدگی) و PMT (تنشهای قبل از قاعدگی) بر پا کرده است. جزئیات کامل این طرح تجربی در وب سایت این مرکز موجود است. برای امتحان یک درمان رایگان، یک نرم افزار تجویز کننده را بر روی کامپیوترتان Download کرده و یکی از داروهای پیشنهادی رایگان را انتخاب کنید.
geesu.blogfa.com