تبلیغات

مجموعه و گروه تبلیغاتی سایت بانک مقالات مهندسی برق ایران مفتخر است به عنوان بزرگترین سایت فارسی در زمینه مهندسی برق پذیرای محصولات شرکت های فعال ( داخل و خارج از کشور)جهت معرفی بازاریابی و فروش باشد.
ما محصولات و خدمات شرکت ها را با شیوه های تبلیغات مختلف معرفی بازاریابی و حتی در صورت تمایل امکان فروش را هم فراهم میکنیم.
با سفارش اگهی در این سایت محصول یا خدمات شما به بیش از ۲۰۰۰۰ بازدید کننده تخصصی روزانه نمایش داده می شود. و امکان فرستادن ۱۰۰۰ بازدید کننده روزانه برای سایت شما هم با این تبلیغات می باشد.
امکان فرستادن ایمیل تبلیغاتی به بیش از ۱۰۰۰۰ اعضای سایت امکان پذیر می باشد. همچنین این سایت امکان معرفی تبلیغات و بازاریابی حرفه ای محصولات شما را به شرکت ها، موسسات، دانشجویان، اساتید دانشگاهی و کلیه مجموعه های فعال در صنعت برق و الکترونیک را دارا می باشد.
به این صورت که برای محصولات یا خدمات و یا سایت شما تبلیغات با ایمیل انجام می شود و ما تا فروش محصولات به شما یاری خواهیم رساند.
جهت اطلاع مشتریان از میزان بازدید اگهی و یا تعداد کلیک بر روی آگهی و همچنین دیگر آمار مورد نیاز؛ یک پنل مدیریت تبلیغات به هر مشتری اختصاص داده می شود.

چگونگی نمایش آگهی دربانک اطلاعات مهندسی برق
بنرها و تصاویر تبلیغاتی و یا متن تبلیغاتی یا رعایت استانداردهای لازمه و با توجه به تعداد نمایش درخواستی توسط مشتری و در طول شبانه روز در بالا یا پایین و یا سمت چپ سایت نمایش داده می شود.لازم به ذکر است که تعداد آگهی نمایش داده شده توسط ما بیش از تعداد تعریف شده میباشد تا احتمالا نواقصی که ممکن است در عدم نمایش کامل آگهی (مانند قطع دسترسی کاربر به اینترنت) ایجاد شده را نیز پوشش دهد.

انواع آگهی های تبلیغاتی

این فهرستها گروههای گوناگون تبلیغات و بهای آنها را نمایش میدهند, برای خرید تبلیغات در سایت روی لینک مورد نظر کلیک کنید:

نام گروه توضیحاتتعدادقیمتلینک خرید
A : نمایش بنر تبلیغاتی بالای صفحهبنر تبلیغاتی شما در بالای سایت به کلیه کاربران قسمت های مختلف سایت نمایش داده می شود.
بدون محدودیت
تعداد نمایش
سفارش
B : نمایش بنر تبلیغاتی پائین صفحهبنر تبلیغاتی شما در پایین سایت به کلیه کاربران قسمت های مختلف نمایش داده می شود.
بدون محدودیت
تعداد نمایش
سفارش
C : کلیک روی بنر تبلیغاتی بالای سایتنمایش متن تبلیغاتی شما به صورت نامحدود تا به حد نصاب رسیدن میزان کلیک (ارجاع به سایت شما) خریداری شده حداقل میزان سفارش ۱۰۰ کلیک معادل ۲۰۰۰۰ تومان
بدون محدودیت
تعداد کلیک
سفارش
D : کلیک روی بنر تبلیغاتی پائین صفحهنمایش بنر تبلیغاتی شما به صورت نامحدود تا به حد نصاب رسیدن میزان کلیک (ارجاع به سایت شما) خریداری شده. حداقل میزان سفارش ۱۰۰ کلیک معادل ۲۰۰۰۰ تومان
بدون محدودیت
تعداد نمایش
سفارش
E : تبلیغات متنی بر حسب تعداد نمایشعنوان و متن تبلیغ شما در سمت چپ سایت نمایش داده می شود پرداخت هزینه تبلیغات بر اساس تعداد نمایش آگهی شما هر ۱۰۰۰ بازدید ۳ هزار تومان
بدون محدودیت
تعداد کلیک
سفارش
F : تبلیغات متنی بر حسب تعداد کلیکنمایش متن تبلیغاتی شما به صورت نامحدود تا به حد نصاب رسیدن میزان کلیک (ارجاع به سایت شما) خریداری شده حداقل میزان سفارش ۱۰۰ کلیک معادل ۲۰۰۰۰ تومان
بدون محدودیت
تعداد نمایش
سفارش
G : فرستادن ایمیل تبلیغاتی برای اعضای سایتدر حال حاضر بیش از ۱۳۰۰۰ نفر عضو دائمی سایت می باشند و ایمیل تخصصی شما به مدت ۶ ماه هر ۲ هفته یک بار برای اعضا فرستاده می شود. (مجموعا ۱۵۶۰۰۰ ایمیل)
۶
ماه
سفارش

نحوه پرداخت

سفارشات خود را برای ایمیل زیر ارسال نمایید.

email: enteha@gmail.com